MENU

Vítejte na stránkách sportovního oddílu ROB.

Poslední vzkazy: ( Všechny vzkazy )

Aktuální články:

Stránkování:  
První
Předchozí
1 2 3 4 5 6 66
(Celkem: 660 položek)

Poslední akce jarní sezony - KP Phy 80m-klasika a Sprint

Trénink 23.6. odpadá, protože většina pravidelných účastníků avizovala, že nemohou přijít. Takže poslední akci jarní sezony – závodem se stal odložený KP Prahy na 80m klasice a ve Sprintu. Oba pěkné závod dělali s velkým úsilím Pavel Kolský a Matěj Šafář. Termín byl zvolen trochu nešťastně, protože hlavně děti měly různé předprázdninové akce, ale zúčastnilo se nakonec 24 běžců, což je úspěch (ale málo vzhledem k vynaložené námaze pořadatelů). To nejvíc postihlo Elišku R., ale poprala se úspěšně s přesunem do starší kategorie a na 80-ce v úmorném vedru vyhrála v pěkném čase a na Sprintu ji ani ne o minutu předběhl jen starší brácha Fanda. Pro bratry Vítka a Vojtu H. to byla poslední rozcvička před Mistrovstvím světa žáků a dorostu na začátku července v Maďarsku, Za Česko tam bude 16-členná výprava a v ní 3 Foxklubáci: kromě Vítka a Vojty ještě Zuzka N. V nominačním žebříčku se dobře umístili i Eliška R., která je ale o 2 roky mladší, než soupeřky a Lukáš K., který ještě nemá dost zkušeností a tak si tito 2 musí ještě 1–2 roky počkat, ale nadaní jistě jsou.

Takže od 1. do 5.7. sledujme https://wyac2026.mrasz.org/ , kre bychom měli najít výsledky, videa a ostatní zajímavosti z MS. A po Mistrovství Evropy v Rumunsku dospělých, juniorů a veteránů bude naše klubové soustředění od soboty 22.8. do pátku 28.8.2026 v Doksech, kde budeme s kamarády z ELB, ETE a BKA. Bližší info najdete v záložce „soustředění“  No a v září začíná podzimní sezona tréninků a závodů. Tonda

Poslední jarní trénink - formou závodu OP P12 2m KT

2m-KT je závod, který nám chybí „do sbírky“. Sraz, start i cíl budou na v Krčském lese na známém místě „Posezení u Gizely“, viz odkaz. Stánek je douhodobě zavřený, ale je u něj ohniště, které využijeme (doufám). Protože jde o poslední trénink jarní sezony, bude spojen s opékáním všeho, co si k tomu přinesete: uzeniny, maso, sýry, ovoce – podle libosti. A samozřejmě k tomu patří povídání s přáteli, předvedení novým zájemcům, či rodinným příslušníkům, které to zajímá.

Propozice najdete viz odkaz. Na Robisu budou přeed závodem i pokyny, sledujte to. Prezentace bude od 16:40 a start v 17 hod. Předpokládaný konec závody je v 19 hod. Snažte se přijít VČAS, ať máme prostor pro sbalení trati. Zábava spojená s opékáním může začít hned po doběhu prvních závodníků a skončí, až se poslední rozhodnou odejít. Těším se na vaši účast. Zatím je přihlášeno 30 běžců. Tonda

Trénink 9.6. úterý - předposlední jarní

Trénink je zrušen pro pár kapek deště :-) . Tuším, že jste zklamaní. Kdo rád běhá v dešti a to jste myslím vy všichni, můžete si zaběhnout bez rádia. Tonda

Trénink 2.6. formou závodu OP Prahy 12 na 80m KT

Závod se koná v Hodkovickém lese, viz odkaz. Doprava MHD také. Parkování aut je problematické, protože kolem 17 hod jsou již parkoviště plná. Prezence je od 16:40 a závod začíná v 17 hod. Běží se 80-ka Krátká trať v intervalu 30/120 s.Propozice najdete viz odkaz. Těšíme se na vaši účast. Přihlaste se co nejdřív. Tonda

Trénink 26.5. úterý

Trénink dělá ASP. Bude ve Velkém háji, tak se oficiálně jmenuje les za Novodvorskou Plackou. Sraz bude v 17 hod za Minigolfem u bývalého altánu. Je tam uklizeno, čisto a po bezdomáčích ani stopa, takže buďte v klidu. Na programu bude 2-metr na zkrácené relace, 3 vysílače (1, 3, 5) v cyklu 30/60 s. Berte to jako (alespoň malou) přípravu na Šotka A pro ty menší budou dohledávky na 80-ce. Tonda

Závod 20.5. středa - OP Prahy 4 ve Sprintu

Závod se koná u Hostivařské přehrady. Start je 16:30–17:30, prezentace končí 17:20. Místo srazu je viz odkaz: Propozice jsou viz odkaz. Přihlášky Robisem jsou nejpozději do pondělí 20.5. do 20 hod. Snažte se přijít v co největším počtu, sprint je třeba stále trénovat, Tonda

Trénink 19.5. úterý

Trénink bude od 17 hod. Sraz a doprava je viz odkaz. Blíží se nominačky Šotek a účast na naší DT nebyla valná, tak je potřeba potrénovat. Na programu bude 80-ka KT na zkrácené relace na 3,62 MHz a pro začátečníky 4 trvale běžící kontroly na známých kmitočtech. Případně i orienťáček na doplnění. Je velká šance, že bude teplo a pokud deštík, tak jen mírný. Očekávám hojnou účast, hlavně u adeptů na WYAC v Maďarsku.

Krajský přebor Prahy na Dlouhé trati 16.5.

Závod se bude konat v krásném prostředí Brdských lesů. Sraz je viz odkaz. Propozice jsou viz odkaz. Bude „krátká“ Dlouhá trať 80+2 m s přehozením přijímačů na předávce na koncu 80-ky. Vzdálenosti budou rozumné, takže to zvládnou i kategorie MD12. Doporučuji všem účast. Snad bude příznivé počasí. Hlaste se Robisem (www.rob.is.cz). Tonda

Trénink 12.5. úterý

Trénink bude od 17 hod, hřiště u hotelu Nosál, místo a doprava viz odkaz. Na programu je 1kolový sprint, pro začátečníky 1–3–5 postupka. A taky orienťáček. Trenink je vhodný pro všechny (začátečníky i k…, pardon zkušené). Konec před 19 hod. Přijďte včas a kdo nemůže, VČAS se omluvte. Tonda

4D jedničkové závody 7.-10.5. Lubenec

Proběhlo Mistrovství republiky ve Sprintu a Foxoringu a NŽ klasika 3,5 MHz a 144 MHz. celkem náročné závody v málo známém terénu. Foxklub uspěl, zúčastnilo celkem 15 běžců a získali jsme celkem 27 medailí. Podrobnosti najdete na www.ardf.cz nebo na www.rob-is.cz Tonda

Stránkování:  
První
Předchozí
1 2 3 4 5 6 66
(Celkem: 660 položek)

Podporují nás:

AROB ČR MŠMT Česká unie sportu MČ Praha 12
© 2005 ÷ 2026 Fox-klub Praha
RS2 Upraveno