MENU

Vítejte na stránkách sportovního oddílu ROB.

Poslední vzkazy: ( Všechny vzkazy )

Aktuální články:

Stránkování:  
1 5 6 7 8 9 21
(Celkem: 206 položek)

Trénink 18. 4.

Trénink bude formou závodu v pásmu 2m na krátké trati. propozice najdete v dokumentech ke stažení. Místo konání je Praha 4 Hodkovičky, viz https://mapy.cz/s/1y3NX . Ale sraz je netradiční, viz odkaz . Doprava je busem MHD 117, 139, 150, 157 do zastávky Labe nebo busem 117 do zastávky Ke Schodům a pak pěšky až na kraj lesa. pro málo zkušené závodníky bude kategorie s doprovodem. Všichni jste vítáni, pražští i mimopražští. Tonda

Trénink 11.4.2017

Trénink se bude konat od 16:30 opět za Domovem důchodců u ulice Zálesí, viz odkaz. Doprava busem 106, 117, 121, 139 a 196 do zastávky Sulická. Kdo přijedete od Novodvorské, jděte až k přechodu se světly a vyčkejte NA ZELENOU. Ulice je velmi frekventovaná, přecházejte ji pouze po přechodu, až to bude bezpečné.

Program bude dvojí. Jednak bude hvězdice na 80-ce, jednak se zúčastníme akce „Ukliďme Česko“. V lese se povaluje spousta igelitů, pet-lahví, ale hlavně v bodě 2 odkazu je místo, kde dřív bydleli bezdomovci. Místo nevypadá odporně, ale je tam spousta odpadků, hlavně hadrů, molitanů, pet-lahví a jsou tam i nějaké kufry a pod. Předpokládám, že do úklidu se zapojí hlavně dospělí, ale mohou se připojit i děti. Není ovšem radno podcenit možnost nějaké nákazy. Zítra zjistím možnost zajištění pytlů, rukavic a místo, kam budeme moct odpad shromáždit, předpokládám, že někde v ulici Nad lesním divadlem. Akce je podporovaná ČUS i ČOV, které požádaly Marcelu, aby předala výzvu oddílům. A my pak budeme moct v těchto místech nerušeně trénovat. Účast na úklidu je samozřejmě dobrovolná. Těším se na viděnou s vámi všemi. Kdo nemůže přijít, dejte vědět včas. Tonda 

PS: kdo chcete, vemte fotoaparát na pořízení dokumentace

 

Trénink 4.4.

Trénink bude od 17 hod v Hodkovičkách, viz odkaz. Doprava busem 121 do zastávky Klánova, nebo Korandova a pěšky na louku. Na programu budou hvězdice na intervalově běžící vysílače na 80-ce a případně malý závod na 2-metru, uvidíme, jak co stihnem a jestli nebude pršet. Připomínám povinnost omluvit se při nepřítomnosti mně nebo Martině.

Tonda

Trénink 28.3. v lese i v tělocvičně

Poslední trénink v tělocvičně se koná 28.3. tradičně od 18:30 v ZŠ Jitřní.

Ale zároveň se koná první trénink v lese a to konkrétně na tradičním místě „Lesní divadlo“ u Domova pro seniory v Krči – říkáme za domovem důchodců. Trénink oficiálně začíná od 17 hod, ale kontroly poběží cca od 16:30. Na programu je hvězdice v pásmu 80 m. 

Místo srazu je u bývalého altánu (možná ho i obnoví, jako už několik v tomto lese), viz odkaz. Doprava busem 106, 117, 121, 139 a 196 do zastávky Sulická. Kdo přijedete od Novodvorské, jděte až k přechodu se světly a vyčkejte NA ZELENOU. Ulice je velmi frekventovaná, přecházejte ji pouze po přechodu, až to bude bezpečné. Varování: už jeden mladý Foxklubák byl nedaleko odtud sražen autem a a na následky zemřel. Tak nechci, aby se případ opakoval.

Kolem šesté bude trénink v lese končit a zájemci se přesunou busem 106 do Jitřní

Další tréninky už budou jen v lese a místo srazu a čas se dozvíte vždy na stránkách v sekci „Tréninky“.

Tonda

Trénink dne 14.3. v tělocvičně

Trénink kvůli jarním prázdninám odpadá, většina dětí bude mimo Prahu. Tonda

Mikrosoustředění ASP

Ahoj, to je asi hlavně pro Pražáky a z blízkého okolí. ASP pořádá další mikrosoustředění ve Hvězdě, tentokrát v sobotu 18.2. Přesné informace jsou v dokumentech. Přihlášky do pondělí 13.2. pošlete nejlépe mně, nebo Marcele a mně v kopii. Tonda

12.11. minisoustředění ASP

12.11. den před VK pořádá ASP minisoustředění ve Hvězdě. Pokud máte zájem se zúčastnit, domluvte se nejlépe přímo s Marcelou sruta@noveranet.cz  nebo 602 220 024. Tonda

Trénink 1.11. a 8.11.

Ano, máme tu listopad. Klasické tréninky v lese s přijímači skončily s letním časem. V první půlce listopadu, tj 1.11. a 8.11. nás čekají rozdělené tréninky. Od 16 hod bude trénink na Velkou Kunratickou viz odkaz. Doprava busem 165, 193, 203 do zastávky Kunratická škola. Na programu je seznámení s tratěmi a jejich zkušební proběhnutí na čas. Dětem dejte vhodnou obuv, nejlépe s hrubším vzorkem a vhodné oblečení, může být i velmi chladno.Na ty, kteří nestíhají, počkám. Mějte ale na zřeteli, že kolem páté při dobré viditelnosti je tma. Kdo nestihá a má tu možnost, může si trať proběhnout s dětmi individuálně. Veškeré info. o tratích najdete na www.velkakunraticka.cz .

Od 18:30 do 19:30 budou také tréninky v tělocvičně a to od 1.11. až do 28.3.2017 v tělocvičně ZŠ Jitřní, viz odkaz , vchod je z pravé strany hlavní budovy. Doprava busem 106 do zastávky Jitřní. Možnosti parkování na sídlišti nějaké jsou, ale někdy se musí hledat :-( . Na programu budou rozcvička, protahování, výuka mapy a různé orientační hry, trénink rozeznávání kódů kontrol, morzeovka, fotbálek atd. Snažíme se, aby náplň nebyla vždy stejná, ale pestrá. Počítejte s tím, že vchod k šatnám a tělocvičně se zamyká, proto dejte vědět, kdo budete mít zpoždění.

Účast: protože bude různá, potřebujeme znát, kdo kdy kam přijde. Ze začátku budu mít trénink VK na starosti já a tělocvičnu Martina. Je jasné, že ti, kteří to mají daleko, nepřijedou pokaždé. Ale rádi bychom měli přehled, už kvůli programu v tělocvičně. Kontakty najdete (ostatně jako vše) na našem webu.

Tonda

 

Trénink 25.10.

Předpověď počasí je příznivá, takže opět tentokrát už od 16:00 se sejdeme v Krčském lese, viz odkaz. Samozřejmě na ty, kteří nestíhají, počkáme. Doprava busem 106, 114, 193, 196, 293 do zastávky U labutě a pak pěšky k malému altánku zvanému „Muchomůrka“ (popř. kus pěšky od Thomayerovy nemocnice). Na programu jsou dohledávky na 80-ce. Tentokrát to bude jen na 7 minivysílačů, aby se to stihlo a neběhali jste ve tmě. Bude to poslední prověrka toho, co jste se naučili, takže to bude formou závodu kdo z koho. Doražte v hojném počtu. Trénink bude i za mírného deště. Stále platí, že kdo nemůže, se tlf nebo mailem předem omluví mně nebo Martině. Tonda

Informace o zimní činnosti:

1. a 8.11. bude trénink na Velkou Kunratickou. Projdeme si tratě a pak si je proběhneme na čas. Vemte si vhodné oblečení a obuv na běhání, nejlépe s hrubším vzorkem. Zároveň také každé úterý 18:30–19:30 od 1.11. až do konce března 2017 máme pronajatou tělocvičnu. Na programu kromě rozcvičky budou různé orientační hry, začátky práce s mapou a také trénink rozlišování kódů kontrol. Kromě toho různé hry, např. fotbálek.

Trénink 18.10.

Trénink bude opět od 16:30. Předpověď počasí tentokrát není moc příznivá, takže sraz bude u Novodvorské, za areálem bývalého výzkumného ústavu, kde je k dispozici nový altám (není na mapě) s možností schovat se před deštěm, viz odkaz. Doprava do zastávky Jílovská busem 106, 196, 197. Je tam i možnost parkování, na mapce je to vidět, buď u věžáku č. 21, nebo v prostoru označeného „gar.“ Na programu budou dohledávky na 80-ce na stáleběžící, popř. intervalové (minuta/minuta) kontroly, podle počasí. Kdo nepřijdete, nezapoměňte se omluvit, nejlépe do ÚT 14 hod. 

Stránkování:  
1 5 6 7 8 9 21
(Celkem: 206 položek)

Podporují nás:

AQH AROB ČR ARYKA IN-WEST Česká unie sportu Elron ELEKTRO Krabice s.r.o. MŠMT Pošlete to naTisk MČ Praha 12
© 2005 ÷ 2018 Fox-klub Praha
RS2 Upraveno