MENU

Vítejte na stránkách sportovního oddílu ROB.

Poslední vzkazy: ( Všechny vzkazy )

Aktuální články:

Stránkování:  
1 2 3 4 5 6 25
(Celkem: 248 položek)

Poslední trénik 2018

img-4880-nahled

Zhodnocení, ochutnávání

img-4859-nahled

Značky

img-4857-nahled

Značky…

img-4859-nahled

Značky…

img-4862-nahled

Značky…

img-4868-nahled

Opičí dráha

img-4872-nahled

Opičí dráha

img-4875-nahled

Opičí dráha

img-4878-nahled

Opičí dráha

img-4879-nahled

Opičí dráha

img-4883-nahled

Zhodnocení, ochutnávání

img-4884-nahled

Zhodnocení, ochutnávání

img-4885-nahled

Zhodnocení, ochutnávání

img-4886-nahled

Zhodnocení, ochutnávání

Poslední trénink v roce 2018 proběhl v přátelském a veselém předvánočním duchu. Zúčastnilo se rekordních 15 Foxklubáků, chvilku si našli i kluci Hladinovi. Chyběli bohužel Ben, jehož rodiče byli zaneprázdněni, Šimon, který zřejmě stále ještě bojuje se zraněním nohy a nemohli bohužel ani kluci Skrbkovi a Vykoukovi.

Úvodní oblíbená vybíjená byla tentokrát velmi ostrá, protože se kromě Bety a Dalibora zapojili i rodiče Michal „Skrblík“ a „Kája“ Zeman, ale hrálo se fér a pro velký úspěch se nastavoval čas..

Jako oddech bylo rozpoznávání mapových značek. Při takovém počtu neměli všichni vždycky dobrý výhled, ani já jsem vždycky neviděl první ruku nahoře, takže výsledky nejsou úplně spravedlivé. Ale byl vidět náskok těch, kteří chodí pravidelně. Nejlepší byla Verča (také vítězka jednoho kola vybíky) s 11 značkami, následovaná Erikou a Zuzkou s osmi.

Mezitím, co jsme určovali značky, Bára postavila moc hezkou a nápaditou „opičí“dráhu. Kvůli počtu jsme ji nemohli absolvovat na čas, to bychom nestihli ani jedno kolo. Takže každý vyrazil na trať od koně, když ten před ním překonal žíněnku. Všichni to zvládli myslím celkem 4× a všechny to bavilo.

Poslední půlhodinku jsme už v šatně věnovali krátkému zhodnocení roku, rozdávání dárečků a všeobecnému ochutnávání cukroví. Na pomoc přišly i Zuzka Hladinová, Míša Naňková a Jana Sobotová.
 Tonda

Děkujeme Milanovi za skvělou fotoreportáž, bez něj by i přes dokonalý popis Toníka nebylo za nějakou dobu na co vzpomínat. Stejné obrázky jsou také ve fotogalerii. Jen obrázky z galerií se totiž objevují v horním záhlaví jako náhodně vybírané fotky.

Bohužel onemocněla ta, která se celý rok o tréninky (a nejen o ně) pilně stará a to je Martina, která nám moc chyběla. Takže alespoň na dálku: Martinko, velké díky za všechno. Tentokrát ji zastoupila Bára, které také děkujeme.

 

Trénink 18.12.

Poslední letošní trénink bude v úterý 18.12. od 17 do 18:30. Na programu bude vánoční besídka, takže pokud někdo přinesete pár kousků cukroví, bude to fajn. Předpokládám, že asi hodinku bude nějaká sportovní aktivita na rozhýbání a pak si uděláme vánoční náladu. Přijďte prosím i vy, co běžně nechodíte, popř. vemte s sebou rodiče. Možná to ještě zítra upřesním, tak sem ještě v PO večer koukněte. Tonda

Na tréninku 11.12.

img-4804-nahled

Při fotbale se takhle dávají červené karty, ale co tahle značka znamená na mapě?

img-4807-nahled

Příjem znaků

Ahoj,
Včerejší trénink utekl velice rychle. Mimo sportovní část proběhl i mapový trénink s poznáváním značek. A opět praktická část s přijímači. Tonda na místě provedl vyhodnocení přijatých znaků. (Díky za zprávu Milane!)

Trénink 11.12.

V předvánočním shonu nezapomeňte na zábavu s tréninkem a v úterý od 17:00 do 18:30 přijďte do tělocvičny v Jitřní.

Trénink 4.12.

První prosincový trénink v úterý (17:00 až 18:30 v ZŠ Jitřní). Pokračujte v předvánočním rozhýbávání, ať máte rezervy…

Sportovec roku

sportovec-roku-nahled

Sportovec roku 2018

Ahoj.
Dnes večer proběhla dlouho očekávaná akce. Zahájení začalo velmi zdařilým vystoupenim optických iluzí v podání Tetris. Vyhlášení pokračovalo rozhovorem se zástupcem městské části Prahy 4, který následně popřál Pavlu Šrůtovi nejen ke sportovním úspěchům, ale i k letošnímu životnímu jubileu. Další průběh večera byl plný překvapení. Ale naše želízko v ohni, náš Pohár přátelství, Písecké tratě, Písecké lesy, Písecké pivovary, tak ani ty pivovary nám nepomohly, Vyhrály Svitavy a všem Pardubičákům blahopřejeme! Příští rok se musíme ještě více snažit. Moje cesta domů byla plná hrůzy, v podchodu jsem se bál podchodového démona a navíc všude sníh. V Praze sníh? Ještě, že to byl letos poslední sníh v Praze. Detailnější informace jsou na stránkách AROB. (Díky za zprávu Milane)

tetris-nahled

Optické iluze Tetris

vyhlaseni-1-nahled

Vyhlášení

vyhlaseni-2-nahled

Vyhlášení

podchod-nahled

Podchodový démon

 

Trénink 27.11.

Blíží se opět úterek, proto se Foxklubáci setkají od 17 do 18:30 hod v tělocvičně ZŠ Jitřní. Doprava je busem 106 do zastávky Jitřní. Přijďte včas, šatna se zamyká. A pro ty kteří nemohli zatím přijít můžete napsat nějakou informaci nebo zkušenost jako komentář k článku (po přihlášení) …

Soustředění ŽDR

Ahoj,
V pátek začalo třídenní tréninkové soustředění žákovské a dorostenecké reprezentace v Říčanech u Prahy.
Fox klub má na soustředění dva zástupce, Anetu a Bětku. (Díky za zprávu Milane!)

Uzávěrka ROB víkendu se blíží

Již jen pár dnů zbývá do uzávěrky hlasování v letošní Anketě a přihlášce na ROB víkend. V pokračování článku je připomínka od Marcely.

Pokračování tohoto článku »»»

Dnes na tréninku

image6-nahled

Trénink 20.11.2018

Ahoj, od našeho „Jitřního“ dopisovatele:
Dnešní trénink začal fotbálkem. Stav 3:3 je výzvou pro příště. Následovala vybíjená, kde je na fotkách vidět zápal jednotlivých sportovců. V další části Martina navázala mapovým tréninkem. Následoval Toníkův výcvik s přijímači. Na pořadu bylo ladění frekvencí a chytání znaků. Všichni bojovali statečně, Tonda vysílal jak za mlada. Nakonec Tonda zalovil v tašce (viz foto) a vyhlásil žebříček dle Petrova klubového bodování a odměnil děti praktickým dárkem. Informoval všechny o zhodnocení roku na klubových stránkách. Další obrázky jsou v pokračování článku. Milane moc děkujeme za rychlou informaci, jen tak dál!

Pokračování tohoto článku »»»

Stránkování:  
1 2 3 4 5 6 25
(Celkem: 248 položek)

Podporují nás:

AROB ČR MŠMT Česká unie sportu MČ Praha 12
© 2005 ÷ 2019 Fox-klub Praha
RS2 Upraveno